Kancelaria

Bartosz Michalski

 

Radca prawny

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Michalski to przyjazna firma prawnicza, która dysponuje bogatym doświadczeniem w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych, nawet w nietypowych sprawach.

Specjalizacje Kancelarii to prawo rodzinne i opiekuńcze, spadkowe, cywilne w pozostałym zakresie, administracyjne i podatkowe, gospodarcze, handlowe, prawo pracy a także prawo własności przemysłowej i prawo zamówień publicznych. Zlecone sprawy prowadzone są zarówno na etapie przed sądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.

W celu zapewnienia najwyższego standardu usług świadczonych przez Kancelarię wszelkie działania opierane są również na szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu współpracujących z nią prawników. Kancelarię wspierają również specjaliści z różnych dziedzin prawa, w tym adwokat, radca prawny, notariusz, doradca podatkowy, biegły rewident, rzecznik patentowy, specjalista z zakresu bhp i ppoż. oraz tłumacz przysięgły.

Klientom Kancelarii zapewniana jest wysoka jakość usług prawnych, w ramach których oferowana jest fachowa opieka i należyte prowadzenie zleconych zadań
w ustalonym terminie. Na każdym etapie działań zapewniane jest pełne zaangażowanie specjalistów, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdej zleconej sprawy.

Istotny dla Kancelarii jest dobry kontakt z klientem, zaufanie, rzetelne informowanie o wszelkich postępach w sprawie oraz dyspozycyjność.