Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Michalski dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów indywidualnych, jednostek samorządu terytorialnego oraz małych i dużych podmiotów gospodarczych.

Specjalizacje Kancelarii to prawo rodzinne i opiekuńcze (w tym sprawy o rozwód, podział majątku po rozwodzie, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem itp.) cywilne (np. sprawy o zniesienie współwłasności, zasiedzenie, odszkodowanie, zachowek itp.) administracyjne (m.in. odwołania od decyzji, reprezentacja przed wszelkimi urzędami i sądami administracyjnymi) i gospodarcze (sprawy o zapłatę, opiniowanie i przygotowywanie umów, sprawy rejestrowe, likwidacje, upadłości itp.). Zlecone sprawy prowadzone są zarówno na etapie przed sądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.
W celu zapewnienia najwyższego standardu usług świadczonych przez Kancelarię wszelkie działania opierane są na szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Kancelarię wspierają również adwokat specjalizujący się w prawie karnym, notariusz, doradca podatkowy, doradca restrukturyzacyjny oraz tłumacz przysięgły.

Klientom Kancelarii zapewniana jest wysoka jakość usług prawnych, w ramach których oferowana jest fachowa opieka i należyte prowadzenie zleconych zadań w ustalonym terminie. Na każdym etapie działań zapewniane jest pełne zaangażowanie specjalistów, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdej zleconej sprawy.

Istotny dla Kancelarii jest dobry kontakt z klientem, zaufanie, rzetelne informowanie o wszelkich postępach w sprawie oraz dyspozycyjność.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem.

Zakres usług

Rozwód, alimenty i inne sprawy rodzinne

Prawo spadkowe

Egzekucja należności, odszkodowania i umowy

Prawo administracyjne

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych